x

JAZZ WORLD PHOTO

25/3 - 3/6 2022

Respektovaná soutěž jazzových fotografů tu je i po dalším „nevlídném“ roce 2021. Po sérii lockdownů u nás, v Evropě i ve světě jsme opravdu hodně zvažovali, zda a jak pokračovat. Už loňská soutěž a následná výstava dokázala, že lze nafotit skvělé a vypovídající fotografie i v roce, který je na kulturu hodně chudý.

S obavami jsme sledovali, kolik do soutěže dorazí fotografií. A o půlnoci na prvního února, kdy bylo ukončeno zasílání soutěžních fotografií, jsme doslova jásali. Sešlo se skvělých 248 prací z 31 zemí světa! Rozhodování poroty letos nebylo snadné, úroveň soutěže je opravdu vysoká.

Jak vše dopadlo a jak vypadá třicítka nejlepších snímků včetně tří oceněných uvidíme na premiérové výstavě ve výstavní síni trutnovského městského úřadu. Na vernisáži, která se uskuteční v pátek 25. 3. v 17 hodin se setkáme nejen s pořadateli a porotci, ale i s loňským vítězem Giuseppem Cardonim z Itálie a s trojicí letošních vítězů.

Na vernisáži zahraje (už téměř tradičně) trutnovsko-turnovský MyBand! Po lock-downové přestávce to bude prvý koncert této jazz-funkové úderky. Na vernisáži zazní i premiéry nových skladeb MyBandu!

 

 

JAZZ WORLD PHOTO

Otevřeno

út–pá: 9.00–16.30
so–ne: 9.30–15.00

Vstupné

Dospělí 60 Kč
Děti, studenti a důchodci 40 Kč
Každou první středu v měsíci vstup zdarma

Generální partner
Logo gamt.cz

Slovanské náměstí 38, 541 01 Trutnov
+420 499 815 916
gamt@gamt.cz

Facebook gamt.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.